AFK Diş Kliniğine Hoşgeldiniz

Misyonumuz

1993 yılından günümüze sağlık sektöründe yer alan AFK Diş Kliniği, kurulduğu günden itibaren “hasta memnuniyeti” temel ilkesiyle, tıbbi etik ve bilimsel ilkeler doğrultusunda tanı ve tedavi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

 

Vizyonumuz

AFK Diş Kliniği olarak amacımız, koşulsuz hasta memnuniyetini sağlamak olup, hastalarımızı sağlıklı ve estetik gülüşlere kavuşturmaktır.

 

Değerlerimiz

Amacımız hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek ve her hastamızın kliniklerimizden sağlıklı dişlerle, mutlu ve gülerek çıkmasını sağlamaktır.

Ekibimizle Tanışın

Dr. Ali Ferhat Karakaş

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 29 yıldır endodontik tedaviler, inley/onley restorasyonlar, implant, implant üstü sabit ve hareketli protezler, porselen ve zirkonyum kaplama, gülüş tasarımı, estetik diş hekimliği alanlarında çalışmaktadır.

DR. Fatma ATAY

Sivas Cumhuriyet üniversitesi diş hekimliği fakültesinden 2014 yılında mezun olmuştur. 8 yıldır bu alanda çalışmaktadır. Endodontik ve restoratif tedaviler,inley onley restorasyonlar, diş ve implant destekli sabit ve hareketli protezle,porselen ve zirkonyum kaplamalar, gülüş tasarımı ve estetik diş hekimliği alanlarında çalışmakta.

Dr. Mustafa Soner Bilgiç

Ortaokul ve lise eğitimini istanbul vefa lisesi ve İçel anadolu lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Dis hekimliği fakultesi’nden mezun olmuştur. mezuniyetinden sonra uzun sure istanbulun çeşitli bolgelerinde staff hekim ve sorumlu hekim olarak çalışmıştır. yaklaşık 1 yildir AFK klinik bunyesinde calismakta olan hekimimiz, protetik diş tedavileri, estetik tedaviler, endodonti ve diş hekimliği cerrahisi alanlarinda hizmet vermektedir.

Dr. Yasin Üzüm

İstanbul Medipol Üniversitesi’nde preklinik eğitimini tamamlamış olup Esenler Medipol Diş Hastanesi’nde diş hekimliği eğitimini tamamlamıştır. Periodontal, restoratif ve endodontik tedaviler; sabit ve hareketli bölümlü/total protezler, implant destekli veya desteksiz zirkonya estetik protez alanlarında hizmet vermektedir.